Imagecache External (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
