Imagecache External (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sk: Adresár %directory neexistuje alebo nie je zapisovateľný.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
