Imagecache External (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Original image
sl: Prvotna slika
