Imagefield default alt and title (3.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Taxonomy vocabularies
de: Taxonomie-Vokabulare

en: Start processing
de: Verarbeitung starten

en: Initializing...
de: Initialisierung läuft ...

en: Entity types
de: Entitätstypen

en: An error occurred during processing.
de: Bei der Verarbeitung ist ein Fehler aufgetreten.
