Imagefield default alt and title (3.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Taxonomy vocabularies
fr: Vocabulaires de taxonomie

en: Commerce product types
fr: Types de produits Commerce

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: An error occurred during processing.
fr: Une erreur s'est produite pendant le traitement.
