Imagefield default alt and title (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Start
fr: Début

en: Default Title
fr: Titre par défaut

en: Taxonomy vocabularies
fr: Vocabulaires de taxonomie

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: One post processed. | @count posts processed.
fr[0]: Une contribution traitée.
fr[1]: @count contributions traitées.

en: Entity types
fr: Types d'entités
