Imagefield default alt and title (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Start
hu: Kezdete

en: Default Title
hu: Alapértelmezett cím

en: Taxonomy vocabularies
hu: Taxonómiaszótárak

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Entity types
hu: Entitástípusok
