Imagefield default alt and title (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Start
it: Inizio

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: Entity types
it: Tipi di entità
