Imagefield Slideshow (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Effect
az: Effekt

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
