Imagefield Slideshow (2.0.6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Field
sk: Pole

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Prev
sk: Predch

en: Effect
sk: Efekt

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
