Imagefield Slideshow (2.0.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Field
ta: புலம்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Prev
ta: முன்

en: Effect
ta: விளைவு
