Imagefield Slideshow (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Field
km: វាល

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
