Imagefield Slideshow (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Effect
pl: Efekt

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
