Imagefield Slideshow (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Original image
oc: Imatge original

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Effect
oc: Effet

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
