ImageField Tokens (3.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Image
uk: Зображення

en: About
uk: Про модуль

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст
