ImageField Tokens (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Image
fi: Kuva

en: About
fi: Tietoja

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fi: Tätä tekstiä käyttävät ruudunlukijat, hakukoneet sekä muut tilanteet joissa kuvan lataaminen ei onnistu.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti
