ImageField Tokens (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image
sv: Bild

en: About
sv: Om

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sv: Denna text kommer att användas av skärmläsare, sökmotorer eller när bilden inte kan laddas.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sv: Titeln syns i en ruta när användaren för musen över bilden.

en: Alternative text
sv: Alternativ text
