ImageField Tokens (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Image
az: Şəkil

en: About
az: Haqqında

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
