ImageField Tokens (8.x-2.11) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image
ar: الصورة

en: About
ar: حول

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ar: سيتم استخدام هذا النص من طرف قارئات الشاشة، محركات البحث، أو عند الفشل بتحميل الصورة.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ar: يظهر العنوان عندما يمر سهم الماوس فوق الصورة.
