ImageField Tokens (8.x-2.12) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Image
jv: Gambar

en: About
jv: Ngenani

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
jv: Teks iki digunakaké dening tukang maca layar, mesin penggolékan, utāwā nalikā gambar ora bisa diamot.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.
