ImageField Tokens (8.x-2.12) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Image
no: Bilde

en: About
no: Om

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
no: Denne teksten brukes av tekstleser, søkemotorer eller når bildet ikke kan vises.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
no: Tittelen brukes som verktøytips når brukeren har musa over bildet.

en: Alternative text
no: Alternativ tekst
