ImageField Tokens (8.x-2.13) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: About
gl: Información

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Alternative text
gl: Texto alternativo
