ImageField Tokens (8.x-2.15) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image
da: Billede

en: About
da: Om

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
da: Denne tekst bruges af skærmlæsere, søgemaskiner og når billedet ikke kan indlæses.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
da: Titlen bruges som et værktøjstip når brugeren holder musen over billedet.

en: Alternative text
da: Alternativ tekst
