ImageField Tokens (8.x-2.15) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Image
id: Gambar

en: About
id: Tentang

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
id: Teks ini akan digunakan oleh pembaca layar, search engine, atau ketika gambar tidak bisa dimuat.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
id: Judul digunakan sebagai balon tip ketika pengguna mengarahkan kursor diatas gambar.

en: Alternative text
id: Teks alternatif
