ImageField Tokens (8.x-2.19) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Image
be: Малюнак

en: About
be: Аб

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.
