ImageField Tokens (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Image
ja: 画像

en: About
ja: アバウト

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ja: このテキストは音声読み上げソフトや検索エンジン、画像が読み込めない時に利用されます。

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ja: このタイトルは画像の上にマウスを置いた時、ツールチップに表示されます。

en: Alternative text
ja: 代替テキスト
