ImageField Tokens (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: About
lt: Apie

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas
