ImageField Tokens (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
vi: Văn bản này sẽ được sử dụng bởi các trình đọc màn hình, công cụ tìm kiếm, hoặc khi không tải được ảnh.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
vi: Tiêu đề này sẽ được dùng làm chú thích nổi khi người dùng di chuột lên trên ảnh.
