ImageField Tokens (8.x-2.21) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image
cs: Obrázek

en: About
cs: Popis

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: Alternative text
cs: Alternativní text
