Image Field Zoom (3.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Original image
id: Gambar asli

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar

en: Responsive image style
id: Gaya gambar yang responsif

en: Responsive image style: @responsive_image_style
id: Gaya gambar responsif: @responsive_image_style
