Image Field Zoom (3.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Original image
pt: Imagem original

en: Toggle
pt: Alterar

en: Click
pt: Clique

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens

en: Responsive image style
pt: Estilo de imagem responsiva

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pt: Estilo de imagem responsiva: @responsive_image_style
