Image Field Zoom (3.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style
