Image Field Zoom (3.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: Responsive image style
ja: レスポンシブ画像スタイル

en: Responsive image style: @responsive_image_style
ja: レスポンシブ画像スタイル: @responsive_image_style
