Image Field Zoom (3.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Click
nl: Klik

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Responsive image style: @responsive_image_style
nl: Responsive afbeeldingsstijl: @responsive_image_style
