Image Field Zoom (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Original image
sv: Originalbild

en: Toggle
sv: Skifta

en: Click
sv: Klicka

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
