ImageLightbox (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Not found
he: לא נמצא

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: image
he: תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
