ImageLightbox (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: image
sl: slika

en: Image title
sl: Naslov slike
