ImageLightbox (2.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Not found
ar: غير موجود

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: image
ar: صورة

en: Image title
ar: عنوان الصورة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
