ImageLightbox (2.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: image
lv: attēls

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
