ImageLightbox (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: image
ne: तस्विर

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक
