ImageLightbox (2.0.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Original image
oc: Imatge original

en: image
oc: imatge

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
