ImageLightbox (2.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်
