ImageLightbox (2.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: image
vi: hình ảnh

en: Image title
vi: Tiêu đề ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
