ImageLightbox (2.1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: image
hr: slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
