ImageLightbox (2.1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: image
lt: paveikslėlis

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
