ImageLightbox (2.1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: image
ro: imagine

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
