ImageLightbox (2.1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Original image
sv: Originalbild

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: image
sv: bild

en: Image title
sv: Bildtitel

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
