ImageLightbox (2.2.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: About
az: Haqqında

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style
