ImageLightbox (2.2.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: image
cy: delwedd

en: Image title
cy: Pennawd delwedd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
