ImageLightbox (2.2.6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Original image
ca: Imatge original

en: image
ca: imatge

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
